Home Video #lajme

Video : #lajme

– Kryebashkiaku Ndreu: Përfitim… #scantv #lajme #trending #ekonomi #ngjarje

0
– Kryebashkiaku Ndreu: Përfitim… #scantv #lajme #trending #ekonomi #ngjarje
Subscribe: https://www.youtube.com/c/TelevizioniSCAN?sub_confirmation=1 WEB: https://scantv.al/ Facebook: https://www.facebook.com/televizioniscan/ Instagram: https://www.instagram.com/scan_tv/ Linkedin: https://www.linkedin.com/company/scantv/ TikTok: https://www.tiktok.com/@scan_tv #scantv #ekonomi #lajme #trending #shqiperi #financa #tirana #ngjarje #investime #turizem #bursa #lendet

– Shuma llogaritet në 3,1 miliardë paund #scantv #lajme #trending #ekonomi

0
– Shuma llogaritet në 3,1 miliardë paund #scantv #lajme #trending #ekonomi
Subscribe: https://www.youtube.com/c/TelevizioniSCAN?sub_confirmation=1 WEB: https://scantv.al/ Facebook: https://www.facebook.com/televizioniscan/ Instagram: https://www.instagram.com/scan_tv/ Linkedin: https://www.linkedin.com/company/scantv/ TikTok: https://www.tiktok.com/@scan_tv #scantv #ekonomi #lajme #trending #shqiperi #financa #tirana #ngjarje #investime #turizem #bursa #lendet

– Si mund të investojnë qytetarët në… #lajme #scantv #financa #investime #ekonomi #bursa

0
– Si mund të investojnë qytetarët në… #lajme #scantv #financa #investime #ekonomi #bursa
Subscribe: https://www.youtube.com/c/TelevizioniSCAN?sub_confirmation=1 WEB: https://scantv.al/ Facebook: https://www.facebook.com/televizioniscan/ Instagram: https://www.instagram.com/scan_tv/ Linkedin: https://www.linkedin.com/company/scantv/ TikTok: https://www.tiktok.com/@scan_tv #scantv #ekonomi #lajme #trending #shqiperi #financa #tirana #ngjarje #investime #turizem #bursa #lendet

Rama u përgjigjet kritikëve për Portin e Durrësit: Enact të jetë aset!

0
Rama u përgjigjet kritikëve për Portin e Durrësit: Enact të jetë aset!
Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit, ekskluzive, aktualitet, sociale, ekonomi, kulture, sport, lajme nga vendi rajoni dhe bota. Për më shumë vizitoni: http://shqiptarja.com dhe https://www.report-tv.al/home Subscribe to "Report TV" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: https://www.youtube.com/channel/UCk_fYBSdzmwhZEDPG5L4ShQ?sub_confirmation=1 Like Report…

Hapet baza e NATO-s në Kuçovë, Peleshi: Aset për gjithë rajonin – Vizion Plus

0
Hapet baza e NATO-s në Kuçovë, Peleshi: Aset për gjithë rajonin – Vizion Plus
Main news of the day in Albanian language. Subscribe: https://bit.ly/vizionplustv Web: http://www.vizionplus.tv Facebook: https://facebook.com/VizionPlusTV Twitter: https://twitter.com/VizionPlusTV Instagram: https://instagram.com/VizionPlusTv TikTok: https://www.tiktok.com/@vizionplustv

– Apeli i Agjencisë së Mjedisit… #scantv #lajme #trending #ekonomi

0
– Apeli i Agjencisë së Mjedisit… #scantv #lajme #trending #ekonomi
Subscribe: https://www.youtube.com/c/TelevizioniSCAN?sub_confirmation=1 WEB: https://scantv.al/ Facebook: https://www.facebook.com/televizioniscan/ Instagram: https://www.instagram.com/scan_tv/ Linkedin: https://www.linkedin.com/company/scantv/ TikTok: https://www.tiktok.com/@scan_tv #scantv #ekonomi #lajme #trending #shqiperi #financa #tirana #ngjarje #investime #turizem #bursa #lendet

Samiti në Tiranë, Andoni: Një aset për Shqipërinë, me shumë rëndësi

0
Samiti në Tiranë, Andoni: Një aset për Shqipërinë, me shumë rëndësi
Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: https://www.youtube.com/c/News24Albania Website: https://www.balkanweb.com/ Ndiq News24 në Facebook: https://bit.ly/2K4vrI4 Ndiq News24 në Instagram: http://bit.ly/41waTOE Ndiq News24 në X: https://twitter.com/Balkanwebcom #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Ish kampioni i boksit: “Nuk ka pas si Besar Nimani”

0
Ish kampioni i boksit: “Nuk ka pas si Besar Nimani”
#kosovatoday #klankosova Follow Klan Kosova on... • FB: https://smarturl.it/KlanKosovaFb • IG: https://smarturl.it/KlanKosovaIG • YT: https://smarturl.it/KlanKosovaSub • WEB: https://klankosova.tv/ © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved